Yeni nesil nakliyat firmaları ve avantajları

1 Dakikada Teklif Al

Yeni Nesil Nakliyat nedir?

Yeni Nesil Nakliyat, sıradan nakliye hizmetlerinde hiçbir zaman dikkate alınmayan, müşteri odaklı taşımacılık esasından ziyade iş odaklı taşımacılık esasına göre çalışan nakliyat firmalarının hizmet anlayışının tamamen dışına çıkmak için oluşturulmuş standartlar bütünüdür.

Yeni Nesil nakliyat firmaları ve avantajlarıBu standartların oluşturulması yıllara dayanan tecrübe, kapsamlı CRM çalışması, düzenli olarak yapılan profesyonel anket çalışmaları ve müşteri geri bildirimleri dikkate alınarak yapılan hassasiyetlere dayanır.

Gelişen teknoloji ve iletişim imkanları sayesinde evden eve nakliyat sektöründe müşteri beklentileri odak alınarak yapılan birçok düzenleme sayesinde çağdaş, dinamik, hızlı ve ekonomik bir nakliye hizmetinin kriterleri belirlemiş ve uygulanması konusunda ciddi yatırımlar yapılmıştır.

Pektaş Nakliyat tarafından oluşturulan Yeni Nesil nakliyat standartlarımızın sektörün diğer firmalarına örnek olması için, düzenli olarak tanıtım ve eğitim çalışmaları yapmaya gayret ediyoruz.

Evden eve nakliyat sorunlarını nasıl giderdik?

Pektaş Nakliyat olarak yeni nesil, çağdaş, dinamik nakliyat standardını oluşturmak için öncelikle müşteri odaklı ilkelerimizden asla vazgeçmedik.

Yeni nesil nakliyat

Yeni nesil Nakliyat

 • Uzun yılların verdiği tecrübeleri , teknolojinin sağladığı en son imkanlarla birleştirerek, müşteri memnuniyeti hedefimizin bir parçası haline getirdik.
 • Düzenli olarak yaptırdığımız anketlerle CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ne çok önem verdik.
 • Müşterilerimiz ile sürekli empati duygusu kurmaya özen gösterdik. Kendimizi onların yerine koyup, beklentiler belirledik.
 • Evden eve nakliyat konusunda en çok öne çıkan beklentileri hizmet kalitemizin bir gereği olarak gerçekleştirdik.
 • Müşterilerimize adil ve ekonomik çözümler üretmek için, maliyetlerimizi teknolojik imkanlarla en aza indirdik.
 • Nakliyesini yaptığımız ürünlerin değeri ne olursa olsun, teslim noktasından aldığımız gibi nakledebilmek için ekibimize eğitimler sağladık.
 • Müşterilerimizin talebi doğrultusunda, olası her türlü riske karşı en uygun şartlarda sigorta hizmeti almak için, çok özel ve ekonomik anlaşmalar yaptık.
 • Evden eve nakliyat işlemlerinizi sizin uygun olduğunuz şartlarda ve saatlerde yerine getirebilmek için büyük çabalar sarf ettik. Bu uğurda filomuza yatırımlar yaparak, memnun müşteri sayımızı artırdık.
 • Sektör içindeki güven sorununu, nitelikli personel ve memnun müşteri referans sayımızla ortadan kaldırdık.
 • Evden eve nakliyat yapabilme izinleri için alınan belgelerimizi eksiksiz tamamladık. Buradan ulaşabilirsiniz.
 • Randevularımıza her zaman özen gösterdik. En güvenli nakliyat şeklini en hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için sürekli trafik ve hava durumunu hakkında en güncel bilgiler ile nakliye hizmetimizi planladık.
 • Müşteri ilişkilerinde güler yüzlü, saygılı ve psikolojik eğitimler almış personellerle çalıştık.
 • Evden eve nakliyat;  eşyaların taşınmasından öte, hayatların taşınmasıdır. Bu hassasiyete her zaman özen gösterdik.
 • Çağdaş ve profesyonel bir hizmet sunarken, en ekonomik fiyatlarla şaşkınlık yarattık.

Pektaş Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda hiçbir zaman kendimizi yeterli bulmadık. Memnuniyetinizi kazanabilmek için hep daha fazlasını arzuladık. Çıtayı yüksek tutmamızın verdiği azimle bu sektör içindeki sorunları tek tek silmeye devam ediyoruz…

Bize ulaşın…

Rakipsiz fiyatlara, özel fırsatlara ve ücretsiz hizmetlere sahip olmak ister misiniz?

Hemen Teklif Al!
Call Now Button