Evden eve nakliyat firmalari ve sorumlulukları

Evden eve nakliyat firmalari, nakliye sektörü içinde hizmet vermek amacıyla varlık gösteren, bu anlamda yeterliliklerini hem belge hem de tecrübeleriyle ifade etmiş kurumlardır.

InfoEv nakliyesi, diğer taşımacılık yöntemlerinde farklılık arz eden bir duruş sergiler. Evden eve yapılan nakliyat işinde firmalar sadece taşımacılık hizmeti vermezler. Burada verilen hizmetin bütünü bir evin tüm öğeleriyle diğer eve klonlanmasını içerir.

Evden eve nakliyat firmaları bu hassasiyeti göstermekle mes’ul ve sorumludurlar. Bir evde bulunan eşyalar tip olarak birbirinden farklılık arz ettikleri için ticari ürün taşmaya benzemez. Ticari ürün taşımasında aslolan teslimat iken, evden eve nakliyat hizmetinde işin içine demontaj ve montaj gibi ayrıntılar da girer.

Eşyaların teslim edilmesi ile tamamlanan bir hizmet şekli değildir. O yüzden evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların bu değişkenler üzerinde tecrübeli bir personel yapısına, her eşya grubuna özel ambalaj malzemeleri ve paketleme yöntemlerine ev nakliyesi için tasarlanmış kamyonlara ihtiyaçları vardır.

Ancak günümüzde oldukça büyük bir rekabetin yaşandığı ev nakliyesinde, firmaların bu kriter ve standartlara dikkat ettiği pek söylenemez. Hal böyle olunca sunulan hizmetin kalitesinden de söz edilemez.

Evden eve nakliyat firmaları ile ilgili sahip olmanız gereken bilgiler, işinin ehli nakliye firmaları ile paravan olarak iş yapan nakliye firmaları arasındaki farklar hakkında yazılarımıza blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


pektas-nakliyat

Pektaş Nakliyat firmamızı yakından tanıyın.

Pektaş nakliyat ve lojistik hizmetleri olarak nakliye sektörü içinde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları hakkında çokta bilinçli olmadığımızın farkındayız.

Bizler hizmet alanımız içindeki sorunları tespit edebilmek ve nakliye firmaları tarafından yaşatılan mağduriyetlere bir son verebilmek için “Yeni Neeil nakliyat” standartları adı altında bir takım kalite standartları geliştirmeyi uygun bulduk.

Evden eve nakliyat firmaları, çoğu zaman en iyi fiyatı verebilmenin yarışı içine girerek, verilmesi imkansız bir hizmetin altına girerler. Aslında bu tür firmalar için işin alınması yeterlidir. Çünkü hizmet kalitesi adı altında bir duruşları bulunmaz. Bu durumda da hizmet almak isteyen müşterinin mağduriyeti kaçınılmaz olur.

Nakliye hizmeti sunan firmaların profesyonel bir hizmet götürmeleri artık sadece bilimsel bir yaklaşımla olabilir ve kullanıcı ile empati kurmaları şarttır.

Yeni Nesil nakliye” standartlarının kurucusu ve uygulayıcısı olan Pektaş Lojistik, evden eve nakliye firmaları arasındaki farkını ortaya koymak için profesyonel ve kurumsal duruşunu sergilemekten onur duymaktadır.

Web sitemiz üzerinden bu konuda daha fazla bilgiye sahip olabilir, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

pektasnakliyat.com

 

Hizmet bölgelerimiz:

 

Kartal Evden eve Nakliyat

  • Ofis      : 02164883242
  • GSM    : 05322305432
  • E-mail : iletisim@pektasnakliyat.com
  • İl/İlçe : İstanbul/Kartal
  • Web     : www.pektasnakliyat.com
  • Açıklama: Kartal evden eve nakliyat organizasyonumuz, Kartal ilçesi sınırlarından gelen nakliye taleplerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek üzere yapılandırılmış ekiplerimizden oluşmaktadır. Kartal evden eve nakliyat organizasyonumuzda görev alan tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz sizlere her konuda yardımcı olmak için eğitilmişlerdir.

Rakipsiz fiyatlara, özel fırsatlara ve ücretsiz hizmetlere sahip olmak ister misiniz?

Hemen Teklif Al!
Call Now Button