izmir evden eve nakliyat hizmetlerimiz

1 Dakikada Teklif Al

İzmir evden eve nakliyat

Egenin kendisiyle özdeş şehri izmir, ülkemizin de İstanbul ve Ankara’dan sonra en büyük ekonomisi olarak bilinmektedir. Evden eve nakliyat sektörünün izmir için bu kadar popüler olmasının altında ise, şehrin dinamik hayatı ve yaşam tarzı yatar.

izmir evden eve nakliyat

Her gün binlerce yeni misafir izmir’e taşınır, binlercesi de izmir’e veda eder. Popüler olmanın bir sonucu olan bir sirkülasyon evden eve nakliyat sektörünü izmir için vazgeçilmez kılar.

izmir’den İstanbul ya da ülkemizin diğer şehirlerine nakliyat hizmeti yoğun olduğu kadar, il sınırları içinde de, taşımacılık talepleri oldukça yoğundur.

Tüm Türkiye sınırları içinde hizmet veren Pektaş Nakliyat, izmir içinden gelen talepleri profesyonel nakliyecilik standartlarında sunabilmek adına, Yeni Nesil Nakliyat standartları olarak belirlediği hizmet kalitesini, izmir EVDEN EVE NAKLİYAT olarak ulaştırmaktadır.

Kurumsal nakliye kimliği, profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışı ile izmir merkezli olmak üzere Tüm Ege’ye kaliteli ve ekonomik taşımacılık hizmeti götüren firmamız, Evden eve nakliyat izmir organizasyonu ile buyuk bir başarıya imza atmaktadır.

izmir evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkını, sektöre bakış açısı ile açıkça ifade eden firmamız, izmirli müşterilerimiz için tüm kaygılardan arındırılmış, sigortalı ve garantili hizmetler sağlar.

Yoğunluk olarak izmir İstanbul nakliyat talebi alan firmamız, güçlü referans zincirimiz sayesinde İstanbul merkezli izmir’e nakliye hizmetleri de sunmaktadır.

 

İzmir parsiyel nakliye hizmetimiz

Pektaş Nakliyat, İki şehir arasında düzenli olarak sürdürdüğü taşımacılık işlemleri sayesinde parsiyel nakliyat hizmetini de vermeye başlamıştır.

Parsiyel nakliyecilik sisteminde bilimsel verilerle çalışmanın önemini çok iyi bilen Pektaş Nakliyat, bu konunun ayrı bir uzmanlık alanı olduğu bilinci ile alt yapısını oluşturmuş bulunmaktadır.

İzmir İstanbul parsiyel nakliye hizmeti konusunda büyük bir tecrübeye ve geniş bir ağa sahip olan firmamız, düzenli olarak 2 günde bir yaptığı nakliye işlemleri sayesinde profesyonel nakliyecilik hizmetini hızlı ve ekonomik olarak sunmaktadır.

İzmir adresinizden teslim ettiğiniz parça eşyalarınızı, İstanbul adresinize 24 saat içinde, sorunsuz, sigortalı, garantili, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaştırma imkânı sağlamaktadır.

Aynı şekilde İstanbul adresinizdeki eşyalar içinde İstanbul İzmir parsiyel taşıma hizmetini alabilirsiniz.

Parsiyel nakliyat hizmetlerimizdeki farkı görebilmeniz için, hizmet fiyatlarımızda kalitemizden ödün vermeden oluşturulabilecek en uygun teklifleri sunmaya çaba gösteriyoruz.

izmir istanbul parsiyel nakliye ihtiyaçlarınızda ekiplerimiz ile görüşmeden karar vermeyiniz. Güvenli, pratik, hızlı ve konomik bir çözüm herkesin hakkıdır.

 

Önemli Bilgilendirme!

İzmir’den İstanbul’a yapılan parsiyel nakliye hizmetlerimizde her ay 2 kez kampanya yapılmaktadır.

Bu kampanya kapsamında hizmetlerimizde %30 oranında indirim uygulanmaktadır.

Kesin tarihler her ayın başında ve ortasında belirlenmektedir.

Acil bir hizmet almanız gerekmiyorsa, hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bu fırsattan yararlanabilirsiz.

 

İzmir evden eve nakliyat ile ücretsiz ekspertiz

İzmir İstanbul Nakliyat

Ege Bölgesi için izmir evden eve nakliyat organizasyonumuz aracılığı ile sunduğumuz tüm hizmetler Pektaş Nakliyat’ın kurumsal ve profesyonel kimliğini taşımaktadır.

Nakliye hizmetlerimizin tamamında uyguladığımız ekonomik çözüm önerileri ve fırsat kampanyaları, izmir evden eve nakliyat organizasyonumuz için de geçerlidir.

İster izmir İstanbul arası ister, izmir’den başka bir şehre tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı içinde hizmet alabileceğiniz bir kurum olarak bir çok yatırıma imza atan Pektaş Nakliyat, binlerce memnun referans listesiyle sizlerin de ilgisini çekmeye çalışmaktadır.

Verdiğimiz her hizmette %100 müşteri memnuniyeti felsefemizden asla ödün vermeden çalışarak, mutlu müşteri biriktiren firmamız, izmir evden eve nakliyat organizasyonu olarak Yeni Nesil Nakliyat standartlarımıza tam uyumlu taşımacılık yapar.

Evden eve nakliye sektörü içindeki olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına yürüttüğü çalışmalarla adını duyuran firmamız, sağlıklı bir nakliyat planlaması için atılması gereken adımları herkese anlatmaya çalışmaktadır.

izmir evden eve nakliyat firmaları arasında da bu çalışmaları ile ön plana çıkan Pektaş Nakliyat, ev, ofis, fuar taşıma hizmeti almak isteyen tüm ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunarak, yaşayacakları olumsuzlukları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Merak ettiğiniz her konuda organizasyon numaralarımızı arayabileceğiniz gibi, hizmet anlayışımızla ilgili bilgilere web sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

izmir merkezli nakliye hizmetlerinizde ulaşabileceğiniz izmir evden eve nakliyat organizasyonumuza, aşağıdaki numaradan da ulaşabilir, daha hızlı bilgi alabilirsiniz.

 

Rakipsiz fiyatlara, özel fırsatlara ve ücretsiz hizmetlere sahip olmak ister misiniz?

Hemen Teklif Al!
Call Now Button