Ücretsiz ekspertiz ve Nakliyat danışmanlığı

1 Dakikada Teklif Al

Hizmet sektörünü profesyonelleşmeye başlaması ile birlikte arz talep dengeleri arasındaki uçurumun kapatılması da çok önemli bir yer almıştır. Birçok alanda olduğu gibi evden eve nakliyat sektörü içinde de bu dengelerin sağlanması artık bir ihtiyaç halini almıştır.

ücretsiz ekspertiz hizmetimiz

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ

Bu anlamda taşınma ihtiyacı olanların ya da eşyalarının bir kısmını taşımak isteyenlerin bu hizmeti en profesyonel şartlarda en ekonomik imkanlarla alabilmeleri için profesyonel bir destek almaları çıkarları gereği çok önemli olmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin basit bir taşıma işi olmadığı bilincine sahip olmak ve bu hizmeti hak ettiğiniz ölçülerde alabilmek için bazı kriterleri çok iyi bilmelisiniz. Çoğu zaman talep oluşturmayı bilmeyerek, beklentilerinize uygun hizmetten mahrum kalırsınız.

İşinin ehli olmayan evden eve nakliyat firmaları yüzünden ortaya çıkan bir çok mağduriyet, bu hizmeti alan ihtiyaç sahipleri için kaygı verici bir durum haline gelmiştir.

Tüm bu olumsuzluklar ve çağın gereklerine uygun hizmet alımının bir gereği olarak sektör içinde bir çok yeniliğe öncülük eden Pektaş Nakliyat ve Lojistik hizmetleri olarak kuruluşumuzdan bu yana sürdürdüğümüz ücretsiz ekspertiz ve ücretsiz nakliyat danışmanlığı hizmetleri vererek, ihtiyaç sahiplerinin nakliye planlaması yaparken profesyonel bir rehber eşliğinde araştırmalarını yapmaları sağlanmaktadır.

Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz raporumuz sayesinde;

 • ekspertiz raporuEşyalarınızın gruplandırılmış envanteri çıkarılır.
 • Eşyalarınızın hacim olarak kaplayacağı yer en doğru şekilde hesaplanmış olur.
 • Taşınacak eşyaların hassasiyetlerine uygun olarak gerekli ambalaj ürünleri belirlenir.
 • Nakliye hizmeti için gerekli olan süre belirlenmiş olur.
 • Mevcut adresiniz hakkında detaylı bilgiler oluşturulur.
 • Eşyalarınızın sökülmesi ve çıkarılması ile ilgili oluşabilecek zorluklar belirlenir ve gerekli hazırlık planlanır.
 • Evinizin lokasyonu tespit edilerek, hem bina içi hem de bina dışı önlemler planlanır.
 • Nakliye kamyonunun taşınacak noktaya sorunsuz girebileceği saatler yaklaşabilme mesafesi planlanır.
 • Yeni adresiz ile ilgili olarak yukarıdaki işlemler ayrıca tespit edilir.
 • Taşınma mesafesi ve yol güzergahı belirlenir.
 • Taşınma personeli sayısı, gerekli uzman teknisyenler gibi ihtiyaçlar hesaplanır.
 • Mevcut şartlara uygun nakliye kamyonu belirlenir.
 • Ayrıca müşteri özel talepleri ve en uygun nakliye tarihi tespit edilir ve size rapor olarak sunulur.

Bütün bu kontroller sayesinde bilimsel bir nakliye hizmetine hazır olmanız sağlanır. Ayrıca bu hizmetler esnasında yapılan tespitler, sizin en uygun fiyatlarla evden eve nakliyat hizmeti almanız için rehber niteliği taşır.

Pektaş Nakliyat olarak tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetlerden sonra size bir nakliye fiyatı teklif edilecektir. Sunduğumuz fiyat genellikler en ekonomik fiyat politikamız standartlarında sunulsa da, sizin için uygun bulunmayabilir. Hiçbir sebep göstermeksizin firmamızla çalışmak istemeyebilirsiniz.

Sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde diğer evden eve nakliyat firmaları ile görüşme esnasında taleplerinizi daha doğru yapabilirsiniz. Hatta nakliye hizmetini bizden almak istemediğinizi ancak yine de ekspertiz hizmeti almak istediğinizi söyleyerek de bu hizmetimizi rahatlıkla ücretsiz olarak alabilirsiniz. Firmamızın profesyonel nakliyat eksperleri sizlere profesyonel bir rapor hazırlamaktan mutluluk duyacaklardır.

 

ÜCRETSİZ NAKLİYAT DANIŞMANLIĞI

Pektaş Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri olarak müşteri beklentileri konusundaki empati yaklaşımımız ücretsiz nakliyat danışmanlığı hizmetimizle de bir ilk olarak sunulmaktadır.

Nakliyat danışmanlığı

Ücretsiz nakliyat danışmanlığı hizmeti genel olarak ekspertiz hizmetinin haricinde almak istediğiniz hizmet ile bu hizmeti alacağınız nakliyat firmaları arasındaki köprü görevini üstlenir.

Sizlerin yaptığı araştırmalar üzerinden ya da firmamızda sizin için tahsis edilecek müşteri temsilcimizin yaptığı araştırmalar üzerinden almak istediğiniz hizmeti ya da ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile belirlenmiş nakliye ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata, hangi firma ile alabileceğiniz konusunda araştırma yapılır.

Pektaş Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri olarak bu hizmeti verirken;

 • Sektör içindeki yılların vermiş olduğu tecrübeyi kullanarak evden eve nakliyat firmaları hakkındaki detaylı bilgisini kullanır.
 • Nakliye planlamanızın tarihine ve ihtiyaçlarınıza en uygun nakliye firmaları ile iletişime geçilir.
 • Uygun firmalar hakkında anlık araştırma yapılır. Referansları ile görüşmeler yapılır ve memnuniyet karnesi çıkarılır.
 • Uygun personel yapısına sahip olup olmadıkları, ihtiyaç duyduğunuz tarih itibari ile gerekli yeterlilikleri olup olmadığı araştırılır.
 • Nakliye sigortası için poliçe örnekleri istenir.
 • Belirlenmiş taleplerinizin yer aldığı bir nakliyat sözleşmesi hazırlanır.
 • Görüşülen evden eve nakliyat firmalarının bu sözleşme ile ilgili bir itirazları ya da yetersizlikleri olup olmadığı öğrenilir.
 • Fiyat teklifleri toplanır.
 • Uygun görülen nakliye firmaları ile gerekli pazarlık yapılarak, en uygun fiyatın oluşması sağlanır.
 • Tercih edilecek olan firma belirlenerek sizlerle nakliyat firması arasında bir sözleşme imzalanır.
 • Evden eve nakliyat planlamanız takip edilerek, oluşabilecek aksiliklerin önüne geçilir.

Evden eve nakliyat danışmanlığıBir nakliyat ve lojistik firması olarak tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde sizlerin fark edemediği birçok olumsuzluğun önüne geçilerek en uygun fiyatla en sağlıklı hizmeti almanız sağlanır.

Bu hizmet, firmamızın sizin için gerekli olan tarihte uygun olmaması durumunda, sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda tamamen ücretsiz olarak sağlanır.

Müşteri memnuniyet ilkemizin bir gereği ve sektör içindeki hizmetlerin iyileşmesi adına  attığımız bu adımlar sayesinde aldığımız övgü dolu geri bildirimler bizleri daha da istekli ve heyecanlı kılmaktadır.

Bilinçli tüketici ve profesyonel nakliye firmaları sayesinde daha sorunsuz, daha etkili ve daha ekonomik evden eve nakliyat hizmetleri üretileceği gerçeğinden yola çıkarak, sektör içinde çağdaş ve bilimsel bir çok yeniliğe imza atan ve bu anlamda öncülük yapan Pektaş nakliyat ve Lojistik hizmetleri firmamızın “Yeni Nesil Nakliyat” standartlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Rakipsiz fiyatlara, özel fırsatlara ve ücretsiz hizmetlere sahip olmak ister misiniz?

Hemen Teklif Al!
Call Now Button